Iskolánk végzős diákjai

8. a osztály-2020

Osztályfőnök:
Csepreginé Tercza Zsuzsanna



Andráska Hajnalka
Csupor Zsolt Mózes
Desztics Márton Zsolt
Draskovich Bianka
Erdei Áron
Farkas Mercédesz Dzsenifer
Farkas Viktór Balázs
Győri József Rajmond
Jóni Erzsébet Szandra
Orosházi Martina Bianka
Patai Petra


 

2020.8.a


8. b osztály-2020

Osztályfőnök:
Kishalmi Istvánné



Aszódi Lili
Berta Bettina
Dicső András Dezső
Drenda Nikolett
Gáspár Fanni
Györgye Melissza Dorina
Hegedüs Nándor
Jánosi Kincső Kata
Koch Marcell Imre
Kovács László
Kozna Dorottya
Kozma Tibor Jázmin
Murár Bettina
Puskás Fanni
Riklik Melinda
Sallai Roland János
Szabó Anett
Tarjányi Réka Orsolya
Tóth Dorina
Varga Félix
Varga Panni
Verebélyi Virág

 

 

2020.8.b


8. a osztály-2019

Osztályfőnök:
Csőke József



Andráska Cintia
Bagi Ádám
Csapó András József
Götz Henrietta Ildikó
Gyenes Zoltán
Horváth Gráciána
Jankovics Viktor
Kappel Kendra
Kovács Barbara
Lipóth Anna
Miklós Dániel
Szabó András
Sztojka Gusztáv Zsolt
Toldi Tamás
Varga Ádám Ákos
Varga Rita
Varga Zsuzsanna Katalin
Verbóczki Lívia Natasa

 

 


8. b osztály-2019

Osztályfőnök:
Császár Piroska



Ajtai Petra
Bamberger Lilla
Fábián Viktória Ibolya
Farkas Gábor Richárd
Hausel Ágnes
Jakab Fatima
Kis Ágnes
Kiséri Kíra
Lakatos Hajnalka
Migalkó Patrik
Polgár Csilla
Rónai Napsugár Diána
Szegedi Martin
Jakab Alexa
Torgyik Attila
Tóth Dénes
Tóth Krisztián

 


8. a osztály-2018

Osztályfőnök:
Skriba Pál



Bajusz Edina Barbara
Benics Bettina
Besenyői Péter
Csaplár István
Götz András Zsolt
Gyurkovics József Tamás
Hegedüs Krisztián József
Helenkár József
Joború Milán
Kerek Kamilla
Kiss Dóra
Kocsi Hanna
Lakatos Hajnalka
Lovas Tamás
Pócs Blanka
Sajdik Péter
Somogyi Anna
Szabó Hanna
Szőke Nóra
Sztolyka Gyöngyi
Tófalvi Tünde Angéla

 

 

8.a


8. c osztály-2018

Osztályfőnök:
Köhlerné Nagy Ibolya



Almási Melinda
Bamberger János
Baranyi Ádám
Berta Martina Ágota
Dollinger Ramóna
Fábián Viktória
Gelencsér Tímea
Gombos Zsanett
Gönczöl Bence
Heimpold Maja
Heimpold Márk
Heimpold Máté
Horváth Pálma
Kékes-Szabó Angyal
Keserű Petra Dominika
Kiss Milán
Kocsi Brigitta
Kocsi Márk
Kotyán Bettina
Kunkli Dorottya
Sebestyén Cintia Anita
Szilágyi Dóra
Tatár Zsuzsanna


 

 

8.c


 

8. a osztály-2017

Osztályfőnök:
Nagy Géza



1. Almási Tímea
2. Antal Viktória Éva
3. Bamberger Jázmin
4. Csernák Szabolcs
5. Csupor Péter Martin
6. Darabos Doroti
7. Fábián Napsugár Erika
8. Farkas Erzsébet Jolán
9. Fülöp Krisztián
10. Győri Vanessza
11. Holl Alex József
12. Horváth Fatima
13. Huszár Fanni
14. Jakab Nóra
15. Kis Krisztina
16. Marton Krisztián
17. Murár Krisztina
18. Sipos Bence
19. Tarjányi Máté István
20. Váradi Laura
21. Varga Adrienn
22. Varga Péter
23. Verebélyi Tibor
24. Vikor László Zoltán
25. Zrínyi Anna


 

 


8. b osztály-2017

Osztályfőnök:
Ballabásné Rádi Erika



1. Ágoston Angéla
2. Ajtai Virág
3. Berta Dániel
4. Bognár Péter Adrián
5. Faragó Ivett
6. Huszár Mihály Tamás
7. Milák Alexandra Erzsébet
8. Nagy Anett
9. Patai Szabolcs
10. Polgár Anita
11. Szmetana Katalin
12. Sztolyka János
13. Sztolyka Gyöngyi
14. Tóth Emília
15. Tóth Tamara Mária
16. Unsorg Márió


 

 


8. a osztály-2016

Osztályfőnök:
Janovics Zsuzsanna



Barna Ida Anna
Bukodi András Mihály
Czigány Blanka
Csaplár Sára
Csapó Dávid
Csikós Linetta Mónika
Danics Viktória
Debreczeni Bence
Durjanik Zoltán
Farkas Bettina Ilona
Ficsór Hanna
Jónás Erik
Jóni Mariann Elizabet
Kovács István János
Matkovics Vivien
Mazuk Loretta
Müller Viktória
Nagy Kristóf
Nagy Máté István
Pásztor Norbert
Peschling Ditta
Szabó Kitti
Szabó Kornél
Sztojka Nikolett
Vadászi Zoltán
Varga Viktória


 

 

tabló_2016.8.a


8. b osztály-2016

Osztályfőnök:
Fábián Ildikó



Ajtai Richárd
Császár Károly Norbert
Dudás István
Fábián Márk Krisztián
Gyenes Anikó
Gyuga Adrián
Horváth Gréta
Kecskés Bence
Kis Regina
Kulitár Krisztina Ildikó
Lovász Tibor
Malzseniczki Katica
Miklós Sándor
Nagy Kitti
Patai Attila
Pongárcz Imre
Rézmüves Vivien
Szellák Emese Virág
Varga Kevin Krisztián


 

 

tabló


8. a osztály-2015

Osztályfőnök:
Csőke József



Ágoston János
Bajusz Annamária
Bognár Dávid
Czirkó Norbert Zsolt
Huja Pál
Jankovics Attila István
Kotyán Tamás János
Németh Zsuzsanna
Pásztor Krisztián
Rafael László
Rafael Mariann Tünde
Rigó Viktória
Schneider Katalin
Szabó Nóra
Szombati Kinga
Toldi Petra
Tóth Angéla
Varga Ildikó


 

 

2015.8a


8. b osztály-2015

Osztályfőnök:
Kishalmi Istvánné



Asbóth Amanda
Benics Krisztina
Jakab Alexandra
Kotmajer Milán
Kovács Bence Dávid
Kozma Karola
Kusztos Dávid
Micsinai Brigitta
Murár Petra
Nagy Csenge
Ország Norbert
Puskás Dóra
Radics Elizabet Kitti
Reidl Dorka
Sajdik Csaba Henrik
Szabó Hanna
Szőke Péter Dávid
Tatár Erzsébet
Tolnai Alexandra Erika
Varga Natália Tünde



 

 

20158b


8. c osztály-2015

Osztályfőnök:
Varga Eszter


Ágoston Zénó
Aszódi Richárd
Bagi Cintia
Berta Stella Alexa
Bóna Kata Zsuzsanna 
Csehi Bence
Farkas Blanka
Győgyei Bence
Horváth István
Jónás Antónia Piroska 
Kiss Enikő
Kozma Brigitta
Kozma Csaba
Müller Máté László
Müller Sára
Németh András
Ország András
Petrás Szilárd József
Radics Klaudia Erzsébet
Sallai László
Szűcs Panna
Torgyik Karolina
Vadászi Tiana
Zmeskó Krisztián

 

 

 

 

20158.c


8.a osztály-2014

Osztályfőnök:
Meskó Szilvia

Árvai Emese
Cámpán Szilveszter
Csaplár Betteina
Csupor Tibor Márk
Farkas Karolina
Farkas Klaudia
Gurmai Levente Ferenc
Holl Bettina
Huszár Barna
Jankovics Petra
Juhász Martin
Kovács Viktória
Kocsi Ferenc János
Lovász Éva Gabriella
Müller György
Szabó Dorina
Szabó Levente Roland
Szeghy Róbert Edward
Szilágyi Virgínia
Ungor Dániel
Verebes Zoltán


     

2014.8a


8.b osztály-2014

Osztályfőnök:
Jánosi Erzsébet

 

Arany Réka
Aszódi Imre
Benics János
Besei Viktória
Bitó Zoltán Barnabás
Cseri Imre Attila
Desztics Ivett
Dombai Valéria
Gásoár Alexandra
Gyuga Szamanta
Joború Dániel
Köhler Márk
Mészáros Alexandra Tímea
Murár Nóra
Nagy Tünde Eszter
Nosza Nikolett
Nosza Noémi
Polgár Lajos László
Somogyi Szilvia Zsófia
Szilágyi József Attila
Torgyik Rebeka
Tóth Mónika
Török Bence Márk
Vadászi Ferenc
Varga Fanni
Zsoldos Roland
Vincze Annamária
Tóth Márk
Tóth Zsófia


 

 

2014.8b


8.a osztály-2013

Osztályfőnök:
Nagy Géza

 

 



8.b osztály-2013

Osztályfőnök:




2013.8.b

 


8.c osztály-2013

Osztályfőnök:




2013.8.c

 


8.a osztály-2012

Osztályfőnök:
Köhlerné Nagy Ibolya


 

2012.8.a


8.b osztály-2012

Osztályfőnök:

 

 


8. a osztály-2011

Osztályfőnök:

 

 


8.b osztály-2011

Osztályfőnök:



8. a osztály-2010

Osztályfőnök:
Jánosi Erzsébet


 

2012.8.a


8. b osztály-2010




8. a osztály-2009

Osztályfőnök:
Kishalmi Istvánné


 

2012.8.a


8. b osztály-2009

Osztályfőnök:

 


8. a osztály-2008

Osztályfőnök:




 

 


8. b osztály-2008

Osztályfőnök:

 

 


8. a osztály-2007

Osztályfőnök:
 Törökné Novadovszki Nelli

 

2012.8.a


8.b osztály-2007

Osztályfőnök:
Kalász Kornélia


 

2007.8.b


8. c osztály-2007

Osztályfőnök:
Varga Eszter

 

 

2007.8.c


<<< vissza A Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola Diákjai névsora és osztályképekképek