1. a osztály

Osztályfőnök:Némethné Szekeres Marianna


1. Bamberger László Sándor
2. Bognár Lajos
3. Bohoda Erzsébet
4. Ceglédi Zselyke
5. Ceglédi Zsombor
6. Czigány Máté Gábor
7. Dömény László István
8. Dömök Brigitta
9. Fábián Olivér Zoltán
10. Jankovics Lili
11. Kaluja Noel
12. Kristóf Biborka
13. Oláh RubinaKarina
14. Pacskó Flóra
15. Petrovics Lóránt Pál
16. Polgári Mária
17. Polgári Vanda
18. Torgyik Róbert
19. Ungor Annabella
20. Zengő Blanka
 

 

 

 


1.b osztály

Osztályfőnök:Szépné Horváth Katalin

1. Ajtai Gergő
2. Barczel Bence
3. Bogárdi Marcel Sándor
4. Bóni Melissza Melinda
5. Jóni Ivett Amira
6. Kocsi Emese
7. Kovács Dominik Noel
8. Mihalovich Renáta Lilla
9. Nagy Gergő
10. Rafael Viktór
11.Somogyi Sándor Ádám
12.Steiner Fanni
13.Suba Anna
14.Szilágyi Áron Kristóf
15.Szomora Renátó Tibor
16.Sztolyka Karolina Zselyke
17.Tóth-Pál György Olivér
18.Veres Noel

 

 

 

 


1.c osztály

Osztályfőnök: Nagy Mária

1. Asztalos Nikol
2. Bajusz Ádám
3. Bajusz Bella
3. Cserna László Noel
4. Gurgel Junior Antal
5. Horváth Márk János
6. Jaksa Laura
7. Janovics József
8. Kocsis Dominik
9. Megyesi Ágnes
10.Parragh Alexa
11.Parragh Bella
12.Pásztor Kata
13.Pásztor Sára
14.Rostás János Kristofer
15.Süveges Olivia
16.Szőke Adrien
17.Szőke Bence
18.Torgyik Kristóf Attila
19.Tóth Béla
20.Zelenka Hanna
21.Zsellér Tímea

 

 

 

 

 


2.a osztály

Osztályfőnök:Joó Erzsébet

1. Ágoston Barbara
2. Ajtai Erik
3. Andráska Kerubina
4. Bajusz Áron
5. Ballabás Gréta
6. Bóni Vanessza Karolina
7. Bóni Viktor
8. Draskovich Brigitta
9. Fábián Kira Krisztina
10. Fülöp Gréta
11. Holl Alexandra
12. Horváth Attila
13. Huja Csaba
14. Kaltenecker Dóra
15. Karailiev-Trifonoff Patrícia Vivien
16. Kis Benett László
17. Kis-Lőrinc Csaba
18. Kóczián Petra Erika
19. Petrovics Petra Fruzsina
20. Sinkó Ádám
21. Torgyik Lili
22. Torgyik Norbert
23. Lakatos Bence Benjámin
 

 

 

 

 

 

 


2. b osztály

Osztályfőnök:Veres Erzsébet


1. Barczel Bertalan
2. Bóni Noémi
3. Gergő Bence
4. Harsányi Iringó
5. Kanizsai Zoé
6. Kökény Hanna Dzsesszika
7. Kristóf Adél
8. Kristóf Laura
9. Kristóf Nimród
10. Lovász Tamás
11. Nagy Amália
12. Nagy Áron
13. Patai László
14. Progli Kamilla
15. Schettrer Botond
16. Simon Zsófia Emília
17. Sipos Gergő
18. Szijártó Ferenc
19. Szilágyi Erik Lőrinc
20. Szomora Attila
21. Sztojka Flórián
22. Sztojka Izabella
23. Szücs József
24. Tóth Kiara Dzsenifer
25. Vizinger Fanni
26. Zengő Áron Attila
 

 

 

 

 


3. a osztály

Osztályfőnök: Nagy Nándorné Szabó Györgyi


1. Ajtai Károly Emánuel
3. Farkas Angyalka Vivien
4. Farkas Béla
5. Farkas Levente József
6. Józsa Henrietta Diána
7. Koch Petra Zoé
8. Konkoly Zalán
9. Korsós Fanni
10. Kovács Adrienn Nerina
11. Losonczi Anita
12. Lökös Miranda Klaudia
13. Megyesi Viktória
14. Petrovics Dániel
15. Polgár Anna
16. Polgár László Zénó
17. Rostás Amina Liliána
18. Sallai Zsanett Szilvia
19. Sebők Ruben Rafael
20. Sztojka Dávid
21. Torgyik Arnold
22. Varga Levente

 


3. b osztály

Osztályfőnök:Mucsányi Pálné


1. Andráska Brigitta
2. Babenyecz Natália
3. Bognár Ákos
4. Bóni Antónió
5. Bóni Pál
6. Bölcz Márk Viktor
7. Fónagy Dominik
8. Gáspár Levente
9. Gombos Zsófia
10. Győri Marina Kamilla
11. Horváth Péter
12. Jóni Nikolász
13. Kovács Szilveszter
14. Kovács Szimonetta Zoé
15. Lippai Boglárka Kamilla
16. Sallai-Nagy Hanna
17. Szabó Máté Imre
18. Varga Péter
19. Vizinger Barnabás
20. Zakariás Luca
21. Zrínyi Janka

 

 

 

 


4. a osztály

Osztályfőnök:
Fülöp Eszter


1. Árvai Szonja
2. Berkes Máté
3. Bóni Milán Károly
4. Dóka Szintia Angyalka
5. Farkas Jenő Krisztián
6. Farkas Krisztofer
7. Formádi Máté Erik
8. Herkovics Zoltán
9. Horváth Zoltán Olivér
10. Karailiev-Trifonoff Jennifer Judit
11. Kéri Emma
12. Kis-Lőrinc Leticia
13. Kovács Angéla Klarissza
14. Magyar Roxána
15. Nagy Réka
16. Pálfi István Zsolt
17. Pandur Ádám
18. Rostás Milán Béla
19. Szabó Bálint
20. Szabó Bálint Áron
21. Szabó Maja
22. Szabó Máté
23. Szomora Tibor
24. Szőke Alíz Matild
25. Varga Boldizsár
26. Végh Gyöngyvér Enikő
27. Zsember Péter

 

 

 


4.b osztály

Osztályfőnök:Bartalné Fodor Klára


1. Ajtai Dzsenifer Tifani
2. Berta Viktória
3. Borbély Mihály
4. Boros Kármen Boglárka
5. Bölcz István Dominik
6. Czégány István Álmos
7. Czégány Nóra
8. Érsek Linett Jázmin
9. Fábián Patrícia Virág
10. Horváth Sándor Máté
11. Illés Botond
12. Jankovics Luca
13. Jónás Szonja
14. Kovács Nikolett Eszter
15. Kristóf Noémi
16. Lakatos Kálmán
17. Nagy Regina
18. Süveges Emma
19. Szórádi Elek
20. Torgyik Lara
21. Tóth Ádám
22. Tóth Endre
23. Tóth-Pál Márió
24. Zsiros Nándor Hunor

     

 

 



5.a osztály

Osztályfőnök:Paróczi Ádám

1. Asztalos Nóra
2. Farkas Dorina Alexa
3. Farkas Kamilla Regina
4. Fábián Dorina Tímea
5. Füredi Károly Gergő
6. Götz Kinga Brigitta
7. Győrfi Dorka
8. Kovács Máté
9. Mártha Dóra
10. Nédó Jázmin
11. Szombat Vivien
12. Sztojka Fanni
13. Sztojka Gergő
14. Tóth Nikolett
15. Zöldi Eszter Nóra

 


5.b osztály

Osztályfőnök:
Csepreginé Tercza Zsuzsanna


1. Ajtai Martin
2. Csaplár Károly
3. Csupor Liliána Csilla
4. Draskovich Blanka
5. Frics Márk
6. Györgye Dzsesszika Dzsenifer
7. Horváth György
8. Jáger Bence
9. Jóni István Krisztián
10. Kerepesi Martin Pál
11. Nagy Benjámin
12. Nagy Tamás
13. Pásztor Csanád
14. Szabó Dániel
15. Tóth Dominik
16. Vizinger Lajos
17. Zrinyi Máté

 

 



6.a osztály

Osztályfőnök:Csőke József



1. Bérces Dániel
2. Cserjés Boglárka
3. Cserjés Emese
4. Farkas Panna
5. Heimpold Nóra
6. Horváth Anasztázia Mercédesz
7. Jakab Leo
8. Jakab Lili
9. Kovács Renátó Attila
10. Kovács Viktor Dávid
11. Majoros Bálint Roland
12. Ocskó Fanni Boglárka
13. Patai Sándor
14. Petrovics Amanda Julianna
15. Radics Roland József
16. Rafael Rikárdó József
17. Török Fruzsina Kinga
18. Jakab Armandó
19. Tóth Simon István

 

 


6.b osztály

Osztályfőnök: Gombárné Nagy Szilvia Judit


1. Ajtai Gusztáv
2. Boros Dzsesszika Emília
3. Dumitru Renato Adrian

4. Fábián Viktória Bernadett
5. Holl Dorina
6. Huszár Ármin
7. Jávor Kevin
8. Kiss Hanna
9. Mezei Dávid Sándor
10. Papp Botond István
11. Szabó Zsüliett
12. Szőke Petra
13. Szőke Zsófi
14. Tarjányi Mónika Erzsébet
15. Jakab Csaba Alex
16. Vidéki Botond
17. Zámbó Csaba

 

 

 


6.c osztály

Osztályfőnök:
Császár Piroska


1. Ámik Vivien
2. Farkas Márk Medárd
3. Gönczöl Balázs
4. Horváth Béla
5. Jakab Dániel
6. Jakab Léna
7. Jóni Tamás
8. Patai Zsolt Máté
9. Pécsi Petra Barbara
10. Rafael Roland
11. Samu Nóra
12. Szabó Dénes
13. Sztojka Anasztázia Zsuzsanna
14. Sztojka Arnold János
15. Sztojka Leticia
16. Torgyik Kinga
17. Tutó Kamilla Katalin
18. Verebélyi Csenge Katalin

 


7.a osztály

Osztályfőnök: Skriba Pál

1. Ajtai Aida Liliána
2. Barabás Bernadett
3. Borbély Ildikó
4. Farkas Laura
5. Gáspár László
6. Horváth Valentina
7. Jakab Andrea
8. Kárász Réka
9. Kovács Boglárka
10. Nyerges László Barna
11. Puskás Lili
12. Sinkó Gábor
13. Szegedi Áron
14. Váradi Bence
15. Rónai Dzsúlió Rajmund
16. Lakatos Melissza


 


7. b osztály

Osztályfőnök: Szegediné Váradi Edina

1. Andráska Jenő Dániel
2. Gáspár Réka
3. Gombos Zsombor
4. Gudricza Erik
5. Györgye Barbara
6. Gyurkovics Adrienn
7. Horváth Bence
8. Jáger Bernadett
9. Járai Ibolya Katalin
10. Kotmajer István
11. Lázár Vanda Leila
12. Magyar Bálint László
13. Molnár Péter
14. Petrovics Péter
15. Sebők Zsolt
16. Szabó Natália
17. Szakál Zenóbia Alexa
18. Weintráger Alexander

 


8.a osztály

Osztályfőnök: Varga Eszter


1. Ágoston Hajnalka
2. Bérces Martin
3. Csáki Levente
4. Farkas Vivien Melánia
5. Heimpold Alexa Katalin
6. Jávor Erik
7. Jávor Vanessza
8. Jóni Ricsi
9. Jurászik Nóra
10. Kovács Bianka
11. Molnár Márk
12. Nyerges Jázmin
13. Papp Kitti Réka
14. Szabó József
15. Sztojka Sándor János
16. Turóczi Alexandra

17. Verbóczki Jázmin Alíz


 


8. b osztály

Osztályfőnök: Nagy Géza

1. Bamberger Brigitta
2. Bognár Viktor Imre
3. Boros Virgínia Zsaklin
4. Dömötör Bálint András
5. Fábián Maja
6. Farkas Jázmin Nikol
7. Farkas Mercédesz Dzsenifer
8. Gyuga Alex István
9. Hauzel Nikolett Dzsenifer
10. Kengyel Zsolt
11. Kozák Róbert József
12. Milák Izabella
13. Pásztor Csenge
14. Progli Petra
15. Szőke Ádám
16. Torgyik Nikoletta

 



0

 

<<< vissza A Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola Diákjai névsora és osztályképekképek